Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zıt Kutuplar Birbirini Çeker
RasitTunca-4 
Zıt Kutuplar Birbirini Çeker

Karoglanin "Zıt kutuplar birbirini çeker" Risalesi

ЯR bak bu şarkıdaki (Kan ve Gül Şarkısı) gibi, benim logoda böyle, sırt sırta dönmüş iki sevgili, amma bak, benim evimin yönü batıya bakarken senin evin doğuya bakıyorsa işde "R" nin biri ben biri sen, amma bunu yazmışdım daha önce herhal eline ulaşsmadı yada okumadın sen, yani mıknatıs aynı kutup olan pozitif pozitifi iter sen negatif ben pozitif isem farklı kutup isek birbirini böyle iki ´"R" sırt sırta olcak şekilde çeker amma sen sistemin soğuk ucu kış burcu, ben ise sıcak ucu merkür, yani iki zıt ve, iki çekici kuvvet, amma sen ne kadar beni, ben seni çeksemde sırt sırtayız yüz yüze değil belki ondandır bu ayrılık ve kavuşamamalar
halbuki benim ev batıya senin ev doğuya bakınca biz ikimiz zıt olmamıza rağmen yüz yüze bakıyoruz demek olur R nin bacağını al, iki P yüz yüze P, yani popolar ise bir alta doğru biri üste doğru yani biz kavuşmusuz ezelde haberimiz yok beeeee yahu Güneşimin eşi olan ikizi kim acaba? P deki yarım daireler güneşimin yarısını temsil ediyor benimki ile seninki bir araya gelirse şemse şemse karışınca mevlananın dediği gibi şumuuuus oluruz . şurda güneşe(şumuuuus olmaya) ne kaldıki?

Ey ziyaretci Bu sadece yorumdur kişilerle alakalandırmayınız lütfen, o hal üzeri olan kimseler elbet anlayacakdır işin ciddiyatını ve vehmini.

Bir Karoglan Risalesi 20.07.2018

Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 20.07.2018

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)