Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Box Shot – Ücretsiz 3D Box Cover Yapan Program indir
#1
New-1 
   

3D Box Shot – Ücretsiz 3D Box Cover Yapan Program indir

Info-2

3D Box Shot Pro artık, tasarımda kullanılmak üzere 3D görüntüler oluşturmanın karmaşıklığını ortadan kaldıran ücretsiz bir Windows uygulamasıdır (yakında Açık Kaynak olacaktır). Çok hızlı bir şekilde çarpıcı 3D görüntüler oluşturmanıza olanak tanır.
Yumuşak Gölgeler 3D Box Shot Pro, programa yüklediğiniz herhangi bir modele kolayca gerçekçi yumuşak gölgeler eklemenizi sağlar. Gölgelerin opaklığını, bulanıklığını, uzunluğunu ve hatta rengini kontrol edebilirsiniz.
Gerçekçi Yansımalar Gerçekçi Yansımalar, 3D Box Shot Pro’da herhangi bir modele kolayca uygulanabilir. Yansımaların uzunluğunu ve opaklığını kontrol edebilir veya basitçe açıp kapatabilirsiniz.
Çarpma Haritalama 3D Box Shot Pro, piksel gölgelendirici tabanlı derinlik veya çarpma eşleme özelliğine sahiptir. Bu, daha gerçekçi işlemeler oluşturmak için programdaki modellere kolayca çarpma haritaları eklemenizi sağlar. Örneğin, bir deri çarpma haritası kullanarak deri dokularını kolayca simüle edebilirsiniz.
İnanılmaz Hızlı Oluşturma 3D Box Shot Pro, programdan dışa aktarılan görüntülere çok yüksek kalitede kenar yumuşatma uygulayan gerçekten çok hızlı bir işleme motoruna sahiptir. Bu, çok sayıda işlenmiş görüntü gerektiren karmaşık bir tasarım işi üzerinde çalışıyorsanız zamandan tasarruf etmenizi sağlar.


3D Box Shot – Ücretsiz 3D Box Cover Yapan Program indir

Downloaden-2

https://www.3d-box-shot.com/


Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)