Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No23 Recorder
#1
New-1 
   

No23 Recorder

Info-2

Ses sinyalleri ve CD'ler için kayıt yöneticisi

No23 Recorder, bilgisayardaki herhangi bir kaynaktan gelen ses sinyallerini kaydeder. Ayrıca ücretsiz yazılım, müzik CD'lerinin içeriğini MP3 olarak PC'ye getirir.

No23 Recorder ses kayıt ve CD kopyalama özelliklerine sahiptir. Bilgisayarda herhangi bir kaynaktan gelen sinyallerin kaydedilebilmesi için başlık bilgisi, saklama yeri, çıktı formatı ve kalitesi belirtilir. Ana kontrolör ile gerekirse ses seviyesini ayarlayabilir ve geri sayım yoluyla zaman gecikmeli bir kayıt programlayabilirsiniz. Ses sinyallerini çalıştıran kayıtları kaydet üzerine tıklamak ve sonucu MP3, OGG veya WAV formatında kaydeder.
Ayrıca No23 Recorder, korumasız ses CD'lerinin içeriğini sabit sürücüye aktarır. Gerekirse yazılım, İnternet'teki bir veri tabanı aracılığıyla eklenen diskin başlık bilgisini tamamlar. Program ayrıca müzik parçalarını seçilen kalitede MP3, OGG veya WAV formatında kaydeder.

Sonuç Ücretsiz No23 Kaydedici ile bilgisayara ses verileri için çekici bir kayıt yöneticisi gelir. Net arayüz, müzik severler için gerekli tüm işlevleri sunar.

LiSANS

   

kendi domaini ve sayfasi
www.no23.de
KAPANDI kendi sayfasindan indiremiyorsun

Downloaden-2

Softonic'ten indirebilirsiniz

https://no23-recorder.de.softonic.com/

veya Chip'ten indirebilirsiniz

https://www.chip.de/downloads/No23-Recor...11558.html


Signing of RasitTunca
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca

Smileys-2
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi