Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasavvufi Vaazlar Sohbetler 10 Kitabı
E-Book-1 

KiTABIN iSMi: Tasavvufi Vaazlar Sohbetler 1

Raşit Tunca’nın 2019 Senesi Vaazları Dini Sohbetleri

KiTAP HAKKINDA AÇIKLAMA:

Selamün Aleyküm,
Ben ilk defa tasavvuf yoluna nakşibendiler de Bir sofi olaraktan girdim, daha önce Burhamiye Tarikatında deneyimim vardı.
Daha sonra Nakşibendi tarikatından ayrıldım, Burhamiye'nin kolu olan Dusukiye tarikatına geçtim. Oradan da ayrıldım Ve kendi yolumu çizdim. Şu anda Raşidi Yolu ve Tarikatının kurucusu ve Raşidi yolunun yolcusuyum. Halen Yolumuz devam etmekte ve, Haftalık Forumlarımdan Radyomdan ve Youtube üzerinden Yaptığım vaazlarımı, Tasavvuf yolundaki deneyimlerimi, Kurduğum Raşidi Tarkatına ait Zikirler dualar ve bilgileri, Şiirlerimi, Makalelerimi, grafiklerimi,…Kitap Haline dönüştürüp, Normal Kitap ve Elektronik Kitap “EPUB” Versiyonlarını Yayınladım. Parası olmayanlar ve Öğrenciler için de, Bedava PDF Versionlarını ve, HTML Versiyonlarını, Çeşitli internet Sayfalarında Yayınladım. Daha önce Resimli ve A4 Boyutundaki Versionlarını Yayınladım. Ve Bu Seride ise Resimsiz Sade ve Normal Orta Boy ciltli dini kitap boyutunda, sizlerle bu bilgilerimi paylaşmak için, Hardcover, Siyah Beyaz Kitap olarak yayınlamaya karar verdim. 22 Senelik Tasavvufi Hayat Serüvenimin, Dokuzuncu Bölümü olan Bu kitabımda, 2019
Sene‘sin de ki, Dini Sohbetlerim var. Bu Kitabın isimi „Tasavvufi Vaazlar Sohbetler
10“, Bu Kitap, İnşallah sizlere, bizlere, Tasavvuf Yolcularına ve insanlık alemine hayırlı
ve uğurlu olur.. Selam ve Sevgilerimle...
Raşit Tunca
Schrems, 29.08.202

DiL : Türkçe
SAYFA SAYISI : 364 SAYFA
YAYINLANDIĞi TARiH : 29.08.2022

Attached Files
.pdf   Tasavvufi Vaazlar Sohbetler 10.pdf (Size: 2.24 MB / Downloads: 77)

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)