Thread Rating:
  • 15 Vote(s) - 3.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EV DERSLERİ 2.SEZON-24.BÖLÜM | Hz.İnsan 2 | Funda TUNCER - Havva YILMAZ
Youtube-1 

EV DERSLERİ 2.SEZON-24.BÖLÜM | Hz.İnsan 2 | Funda TUNCER - Havva YILMAZ

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply
Hazret HAZiRUNDAN Degil,bence Zerrat kökünden bak senin vidonda senin pacacaciklarin zerratin benimyanimda bir konverter onu kanvert etti ve ben seni benim yanimda gibi seyredip duyabiliyorum

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
mesela ben "amcan" deyince amcan varsa aklina gelen hayaller fikirler son sözü son hali parcaciklari senin hemen yaininda onu sana hatirlatcak parcaciklar degilmi ve  yine mesela "Hz.Muhammed" dedik  O en son duydugun  ve yaptigin sünneti ile senin yaninda

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
kuru toprkada birsey yetismiyor degilmi hamur su ile yogrulunca ekmek oluyor bir cignem et mudga ile bir cignem ekmegin farki ne sence

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
ama süzülmüs toprak dedigini söylüyorlar  burda süzek ne  bitkiler süzek olabilirmi topraktaki demiri süzmüs yenebilcek ispanak yapmis otu süzmüs inekler, süt yapmis, kalsiyumu süzmüs süt yapmis yani

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
aslinda bir prototip evler zümersi site yapacak olan mimar önce onun bir prototipini kartondan yada inca sunta agactan yapiyor ve diyor ben böyle birsey yapacagim, yani Allah'da iste insanin prototipini böyle camurdan, ve testi gibi, karton yerrine, testi gibi kurumus camurdan yapmis olabilirmi tefekkür sorusu

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
alaga ashk bagindan yaratti ashk bir bag evlilik bir bag sex bir bag yani cikinti ile cukurun birbirine halka gibi gecmesi ve cikintidan bir parcanin cukara dahil olmasi baglantiyi kurcak olan cocuk tohumu meni spermanin köprüden karsiya atlamasi dünyadan ahirete mesela yani bugünden gelcecege yol almasi aahirete gecmesi köprü bag alaga alaka

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
burda köprü ya rab veya yaraaaah bagi kuran cisim yada nesne yaarah alaga bag kuran köprü dikisdeki ignein diktigi iplik gibi

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)