Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siyahlar ve Gece ve gecenin sahibi mehdinin zamani
RasitTunca-4 
[Image: Tevhid-yazili-Amblem-V4.png]

Siyahlar  ve Gece ve gecenin sahibi mehdinin zamani

25.09.2013 Carsamba

Sizlere  bir ufuk acmasi yapalim mesela karpuzda yeşil ile kirmizinin uyumuna bakilir fakat kesince işin icine siyah siyah cekirdekler göze carpar sen cekirdeklere kafani takarsan, işde ahmak yahudilerin cekirdeksiz karpuz ürettikleri gibi olur tohumsuz dölsüz hadim edilmiş insan meydana gelir. soysuz sopsuz yani insanlik bu kadar eringec olduk karpuzun cekirdegini cikarmaya üşenir olduk halbuki bak karpuzun oynanmamiş cekirdek sayisi normal seviyede olan bir eski siyah koca cekirdek deneli karpuz vaktini bilirmisin sen zannedersein karpuzun heryeri cekirdek. halbuki diyabakirda kirk cocuklu adamlar vardi eskiden, amma akilli adamlar ahmaklar degil dölü cok cocugu cok. fakat oynadilar akilsiz adamlar kirk cocuk yapar oldu Yine fakat daha cocuklarini tanimayan isimlerini bile bilmeyen ahmaklar meydana geldi, neden israil tohumu cekirdeksiz karpuz ektiler bictiler. matlubu hak olanin yaptigi hic bir iş öyle tesadüf veya boş degildir hep icinde bir ruh saklidir ve canlidir ve ruh bakidir ölmez.bazilari sacina kaşina gözüne bakar bazilari icindeki ruhuna bakiş farki.carşidan sebze meyva alirken rengine bakiyorlar tadina bakiyorlar fakat sen memleketi nere diye bakdinmni kim üretmiş bunu. ATALAR DEMiş OTU KOPAR KÖKÜNE BAK. soysuza köksüze denesize tohumsuza kulungsuzlara köküne bak demek abes işdir elbet. tohumsuz soysuzdurki o kimse nereye bakacak ebterdir onlar.

işde Alamnyada secimleri Merkel kazandi ve siyahalar kazandi. bizde zaten siyahi secmeyi düsünüyorduk cünkü muhammed dedi benim vaktim ikindi şimdi zaman mehdinin ve zamani gecenin zamani. geceyide gece gibi yaşamak lazim öyle futbol sahasi gibi lambnlarda aydinlatip geceyi gündüz etmek olmaz . bu yüzden almanyada ve avusturyada koalsiyon teklfimiz
zaman siyahlarin yani amir memurlar ve fikir adamlarinin zamani olcak siyahlar zamani ve karpuz modelini oluşturacagiz yani memur sandalye insanlari yani göt büyütenler toplulugu. amir memur. ve gecen kirmizi sectik cok sicak ilişkiler oldu ve savaş oldu maviyi sectik heryeri sel kapladi su aldi gitti ve orange sectik sari ve kirmizi kolisyonu ve şimdi zaman siyahlarin gece gelince gündüz ben durcan diyemez, derse Allah kişi göreve sokar ve gündüzü kovar cikarir.ve kiş zamanina geldik ve ahirzamanin kişi yani soguk savaşlar olacak öyle silahli catişa dönemi bitecek tehditler ve lafkavgalari beyin savaşlari olacak en fazla bagirişalar olabilir. ve modelimiz karpuz modeli dedik yani diyarbakir karpuzu modeli yani en fatzla oy alan merkel ve partisi icdeki siyah cekirdekler beyin ve ba
Başbakan ve tohum ve bilginin kaynagi olacak ve en icde merkezde oturcak onun üstünde kirmizialar ici oluşturcak ve onun dişinda karpuzun beyaz kismi yani neutrallar oturcak yani nonoşlarin taravestilerin partisi (Amma biz hicbir travestiyi nonoşu kabul etmiyoz, zeki müren gibi aslini bozmayan neutraller beri gelsin digerleri g.s.meye avustralyaya defolup gitsinler.)onun üstünde yeşiller oturcak yani kabuk, ve görevi aclari doyurmak zayiflari korumak olcak. kirmizilar werken ile ugraşcak arbeitsmark onlarin yönetiminde olcak  ve neutrallar yani yay burcalri ve ötesi ilim ile ugraşacaklar  yani miili egitim ilkokul seviyesi onlarda olcak yani nasil osmanli sarayda cariylere hadim olan eerkekleri göreve aliyorsa cocuklara zarar vermeyecek olan neutraller yani ne erkek olup cinsi sapik olcak nede kadin olup cinsi sapik olcak yani neutraller ilkokul seviesinde yani zeki (vede Zeki müren gibi edebiyati güclü kimseler) kimselerden olcak milli egitim. sonra maviler en dioşda neptun yani fdp dişarda muhalefet eder vaziyetde buluncak ve her an suyumuz abdest almaya hazir bekleycek yani yagmur eksik olmayacak ve biz  cagirinca yagmur göreve gircek ve ve fdp nin kirmizilarla savaşindan ve görüş farkindan kişin abdest suyumuz isincak ve diyarbakir karpuzu cilli karpuzdur ve sarilar o cillerde göreve gircek ve yeşilerin arasinda acik yeşil yani maviye sempatizan olan sarilar ve ikisinin karişimindan acik yeşil ve  tropical yeşil oluşturulcak ve cevre ve orman baklanligi onlarda olcak ve ve karpuz modeli ile yönetilcek ve fdp yi iceriye  yani suyu iceriye kirmizi alcak ve ulaştirma ve tarim bakanligi kirmizi ve mavinin birleşiminden olcak ve karpuz fazla su alirsa hişir karpuz olur ve icini yer yani fdp ye siniri kirmizilar koyacak ve her ne kadar maviler dişarda olsada fdp ye saglik baklanligi verilcek yani böbrek görevde olcak yani saglik uniounun tekelinde olcak yani avrupa birligi standarlarinda olcak sagliik kurumu yani mavi ve union olcak bütün insanlik için olcak yalniz paralilar için degil. (yani mavi ve  illuminati yine görevde olcak, yani ilac geliştirme sanayi) ve haydari yani ikizlerden biri secilcek saglik bakanliginin başina yani bir haydar gececek catal zekerli yani catal ceviz akilli kimseler akil kuyusu ayilardan biri yani hanzo hanslardan biri hanzensatadli biri.
karpuzun tehlikesi yere carpilinca tuzla buz olma tehlikesi vardir . şeytanin karpuzu ifsad etmesine müsade edilmeyecek ve dindar nesil koruncak ve karpuzu yere carpcak ahmaklar a tedbir alincak ve türkiye avrupa birligine sokulmaycak.

Karoglan
Başağaçlı Raşit Tunca
25.09.2013 Carsamba

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)