Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkat Kitapcılardaki Haala Satılan Bazı Kitaplarımın Kazancı Haksız Kazanç Benim ile
Duyuru-1 
Dikkat Kitapcılardaki Haala Satılan Bazı Kitaplarımın Kazancı Haksız Kazanç Benim ile Alakası Yok

(Benim Herhangi bir Kazancım Yok bu Satışlardan. Çünkü Kitapcım Hesabımi Blocke etti ve Yayınlananları yayından geri aldığını söyledi)

Lütfen 21 Mart 2023 ten önce Yayımlanan Kitaplarımı Benim Kendi domainlerim olan

www.rasittunca.org
www.rasittunca.net
www.rasittuncakitaplari.com
www.tiryakiboard.com
www.haceli.org
www.hakkalyakin.com
www.aynel-yakin.com
www.bizimboard.biz
www.rt3.eu
www.3rr.biz
www.efsane1turk.net
www.forceturk.de

domain adresleri ve birde
karoglan446@gmail.com
E-mail adresi dışından "PDF veya Epub" versiyonun indirmeyin veya  kitapcılardan sipariş vermeyin. Çünkü Yasal değil, Haala Satılan Bazı Kitaplarımın Kazancı Haksız Kazanç, Benim ile Alakası Yok, Benim Herhangi bir Kazancım Yok bu Satışlardan. Çünkü Kitapcım Hesabımı Blocke etti ve, Yayınlananları yayından geri aldığını söyledi bana alttaki email ile, ve sizde o emali alttan okuyup görebilirsiniz..

Yeni bir kitapçı bulana kadar, yukarda yazan domainlerden "PDF veya Epub" versiyonun indirebilirsiniz veya karoglan446@gmail.com  email adresinden sipariş verebilirsiniz...

Biz sizin için herhangi bir matbada, basım ve gönderme ücetlerini  ve masrafımızı ve kıtap değerini karşıladığınız takdirde, bastırıp yollayabiliriz.
Tek kitap siparişi kabul etmiyoruz, bir kitaptan en az 10 kitap talebi olursa, kitapcılara yönelik bastırıp yollayabiliriz.

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)